У Лук'янівському СІЗО молоді вбивці штудіюють Камю та інформатику

У Лук'янівському СІЗО молоді вбивці штудіюють Камю та інформатику

Діти у СІЗО навчаються краще, ніж на волі

Неповнолітні у найвідомішій буцегарні країни навчаються у школі

У Лук'янівському СІЗО утримують три десятки неповнолітніх. Щоб потрапити в цю спеціалізовану школу, треба пройти кілька пропускних пунктів, — йдеться у сюжеті ТСН.

Діти охоче демонструють як за ґратами, приміром, навчилися створювати таблицю у текстовому файлі. Вчителька інформатики зізнається, що більшість тутешніх учнів її предмет обожнюють і у техніці розбираються.

На уроках всесвітньої літератури малолітні злочинці вивчають творчість Камю. Кажуть, що на волі вчилися гірше або узагалі за партою сиділи кілька разів.

Завуч цієї школи Інна Верікас каже, що вчителів, які погодилися б працювати із такими дітьми, дуже мало. Піти на цю роботу педагогів зазвичай вмовляють. Вчителі носять своїм учням цукерки та яблука. Під Новий рік отримували навіть замовлення від затриманих: олівє, буженина, оселедць під "шубою". 

Третина цих дітей – вбивці. За партами тут сидить, наприклад, компанія хлопців, які у травні минулого року вирізали цілу родину у селі Чабани під Києвом. Один з цих парубків математику знає краще, ніж діти у звичайних школах, вільно розмовляє англійською та з волі замість ласощів замовляє літературу. Цього року він буде проходити зовнішнє тестування, бо хоче отримати вищу освіту.

Лук'янівське СІЗО похвалилося своєю статистикою

Лук'янівське СІЗО похвалилося своєю статистикою

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація