У столичному борделі VIP-клієнтам пропонували стати зірками порно

Дата публікації
Перегляди
7492
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У столичному борделі VIP-клієнтам пропонували стати зірками порно

Повія називає сутенера "благодійником" / Фото: ТСН.ua

Причому ця пропозиція коштувала клієнту додаткові 500 гривень.

У київському борделі пропонували не тільки полуничку, а й за бажанням клієнта - головну роль у порно, йдеться у сюжеті "Новин 2+2".

Для відвідувачів така послуга коштує всього на п'ятсот гривень більше, ніж просто обслуговування  за прейскурантом.

Бордель процвітав у звичайній столичній двушці. Новий сервіс запровадив у Києві черкащанин із дипломом будівельника.

За годину "солодкої втіхи" він правив тисячу гривень. Штат секс-працівниць сутенер постійно оновлював. Нових дівчат підбирав на вулиці - серед тих, хто вже мав досвід роботи на полуничній ниві.

Правоохоронці заскочили до хати в той момент, коли одна з повій бавилась з клієнтом. Жінка переконує: у проституцію її не втягували, а сутенер - благодійник.

"Я сама до нього звернулася, сиджу на мілині, у мене навіть холодильник порожній, немає роботи взагалі. Я кредит ще виплачую", -  пояснила жінка.

Проте повії отримували від "благодійника" лише третину суми, яку сплачували чоловіки за насолоду в їхній компанії.

А ось для VIP-клієнтів діяла спеціальна пропозиція. За додаткові півтисячі гривень жриці кохання не тільки виконували їхні забаганки, а й знімали на відео - на згадку. Таких замовлень у звідника і без жодної реклами було щонайменше п'ять на тиждень.

Надприбуткам компанії акторки-аматорки дорослого кіно лише раділи, адже від зйомки порно вони отримували половину коштів.

Якщо ж повії відбудуться лише штрафами у кілька сотень гривень, їхній сутенер відповідатиме одразу за двома статтями - звідництво та поширення порно. За ґрати він потрапить щонайменше на три роки.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7492
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація