У Києві придумали видавати вулицям паспорти

У Києві придумали видавати вулицям паспорти

Місця за київськими урнами закріплять в спеціальних паспортах / Фото: http://wyborcza.pl

У документі за кожною рекламою і урною буде закріплено своє місце в столиці.

У Києві планують провести паспортизацію проспектів, вулиць, площ, бульварів та провулків.

Як повідомили у прес-службі КМДА, це дозволить зібрати об'єктивні дані про стан міського простору і комплексно вплинути на його розвиток.

"У паспортах вулиць, аж до деталей, буде розписано: яка реклама, які малі архітектурні форми, урни і зупинки повинні бути і в яких місцях. Таким чином, паспорти повинні стати своєрідним еталоном того, який вигляд повинна мати столиця України", - вважає голова КМДА Олександр Попов.

Крім того, за його словами, паспортизація дозволить вирішити проблему незаконної установки МАФів, так як буде чітко встановлено, за якою адресою, яка мала архітектурна форма і якого розміру може бути встановлена.

Паспортизація також дозволить вирішити завдання, зокрема, збереження культурної спадщини, забезпечення мобільності в містах, створення умов для маломобільних та вразливих груп населення, поліпшення стану екології, збільшення туристичної привабливості, повідомляють в КМДА.

За станом на кінець 2012 року вже розроблені 27 паспортів, що включають 39 вулиць, площ і провулків. Після того, як паспортизують всі вулиці, вони будуть узгоджені з громадськістю в ході проведення вуличних референдумів, де в оперативному режимі можна буде висловити свої зауваження та пропозиції.

Повʼязані теми:

Наступна публікація