У Києві зростуть ціни на хліб

Дата публікації
Перегляди
3139
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві зростуть ціни на хліб

батони нарізні київські будуть коштувати 5, 34 грн / Фото: gbgalsgallery.com

Ціни на хлібо-булочні продукти зростуть через зростання курсу іноземних валют.

Публічне акціонерне товариство "Київхліб" повідомило, що з 18 лютого 2015 року будуть введені в дію нові відпускні ціни на окремі види хлібобулочної продукції.

В середньому ціни піднімуться на 10-12%.

Так, батони нарізні київські вагою півкілограма будуть коштувати  5, 34 грн. (були 4,86 грн. з ПДВ), хліб український столичний подовий, 0,95 кг – 6, 9 грн. (був 5, 94 грн. з ПДВ), хліб пшеничний традиційний подовий – 5, 64 грн. (був 4, 8 грн. з ПДВ).

 З моменту стрімкого зростання курсу іноземних валют і відповідного підвищення ціни всіх складових собівартості хлібобулочних виробів, насамперед, борошна,  підприємство   намагалося утримувати ціни на свою продукцію, виходячи з внутрішніх резервів.

Тільки за останній місяць процент росту цін на борошно пшеничне вищого сорту склав 132%, олії  125%, цукру 108%, електроенергії 105%, природнього газу 109,7%.

Хлібобулочні вироби найвищого попиту, так звані соціальні сорти хліба, згідно інвестдоговору між ПАТ "Київхліб" та КМДА, будуть представлені в розрібній мережі фірмових кіосків ПАТ "Київхліб" за незмінними, фіксованими цінами.  

Нагадаємо, що хліб наприкінці весни може подорожчати до 9-10 гривень

Чому дешевий "соціальний" хліб має більше шансів запліснявіти

Чому дешевий "соціальний" хліб має більше шансів запліснявіти

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3139
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація