У Києві взимку перестануть посипати сіллю Хрещатик

У Києві взимку перестануть посипати сіллю Хрещатик

Чиновники планують перестати посипати сіллю Хрещатик / Фото: twitter/@uta0214khk

Таке рішення хочуть ухвалити в міській раді.

У Києві хочуть заборонити посипати сіллю Хрещатик у зимовий час. Таке рішення планується ухвалити на наступній сесії Київської міської ради, повідомила її секретар Галина Герега.

"17 квітня ми будемо приймати рішення про мораторій на використання сольової суміші на Хрещатику. Це дозволить відновити і зберегти історичне обличчя вулиці", - пояснила Герега в середу під час висадження нових каштанів на Хрещатику.

Як повідомляється, подібний мораторій планується ввести строком на 10 років, у зв'язку з висадкою нових каштанів на головній вулиці столиці, що почалася в середу.

Всього на Хрещатику планують висадити 115 м'ясо-червоних каштанів Бріоті до початку травня. Спонсором закупівлі саджанців виступила інвестиційно-девелоперська компанія UDP. Саджанці заввишки 3,5-4,5 м, ствол має діаметр 15-20 см з потужною кореневою системою. Очікується, що дерева після висадки одразу ж почнуть цвісти.

Як стало відомо, каштани, які будуть рости на Хрещатику, привезені з Північної Італії, тобто регіону, де кліматичні умови максимально наближені до погодного режиму столиці. Це гарантує гарну адаптацію рослин, вважають у Київській міськраді.

Нагадаємо, цієї зими травмпункти столиці були переповнені через таємниче зникнення десятків тон солі

Повʼязані теми:

Наступна публікація