Даішник зацідив в обличчя водію з вигуком: "Ти що, бидло, бл*дь?!" (відео)

Даішник зацідив в обличчя водію з вигуком: "Ти що, бидло, бл*дь?!" (відео)

Даішник не стримався і вдарив водія в обличчя / Фото: YouTube

Кричущий випадок стався вночі у столиці України.

У ніч з 7 на 8 квітня в столиці стався інцидент за участі працівника Державтоінспекції та автомобіліста. Запис пригоди з відеореєстратора водія потрапив до інтернету та вже сколихнув соціальні мережі.

Як зазначають у "Дорожному контролі", подія відбувалася близько пів на другу ночі, а фігурував у ній патруль № 2738.

На відео помітно, як інспектор без пояснення причини зупинки зажадав від водія пред'явити документи. Водій у відповідь запропонував працівникові ДАІ станцювати, вочевидь, натякаючи на незаконність обох вимог.

Читайте також: Донецький даїшник обматюкав водія: порушувати будеш, ху*ло є*учєє?

Такий діалог спровокував подальше загострення. Даішник час від часу світив ліхтариком в очі водієві та продовжував вимагати документи. Автомобіліст відмовлявся їх надавати, вимагаючи пояснення підстав для зупинки та пред'явлення посвідчення самим працівником ДАІ.

Врешті, інспектор пояснив, що причиною зупинки є "угон вашої машини". А коли водій відмахнувся рукою від ліхтарика, котрий працівник ДАІ частково засунув у салон, працівник правоохоронних органів кулаком ударив чоловіка в обличчя.

При цьому даішник вигукнув: "Ти що, бидло, бл*дь?!".

Водій зазначив, що "це - звільнення". Та звернув увагу працівника ДАІ на те, що в салоні авто працює відеокамера.

Невдовзі до місця конфлікту підійшов напарник інспектора і забрав свого колегу. При цьому перший інспектор назвав водія "биком рогатим", а другий сказав водієві, що в його машини спущено заднє колесо. На уточнююче питання, чи це вони, правоохоронці, його спустили, другий інспектор відповів: "Так!".

Працівники ДАІ поїхали з місця пригоди, ані домігшись виконання власних вимог, ані вибачившись за свою поведінку. Водій певний час переслідував їх, аби записати на відеореєстратор номер патрульного автомобіля.

Повʼязані теми:

Наступна публікація