Травмпункти столиці переповнені через таємниче зникнення десятків тон солі

Травмпункти столиці переповнені через таємниче зникнення десятків тон солі

У травмпунктах столиці почалась гаряча пора

Центральний столичний ЖЕК отримав лише половину обіцяної на місяць солі.

Українці ламають руки і ноги на слизьких дорогах через те, що двірники отримали удвічі менше технічної солі для посипання вулиць, дослідила програма "Гроші".

Цьогоріч, як з'ясували журналісти, мали привезти 10 тон солі, але привезли у два рази менше. Двірники центрального столичного ЖЕКу, куди влаштувався працювати журналіст, набивають мішки і намагаються набрати якомога більше, бо з цією кількістю доведеться працювати цілий місяць. Чому привезли удвічі менше – не знають.

Між тим, київські чиновники продовжують звітувати, що техніки, лопат і, найголовніше, солі комунальникам вистачає.

Читайте більше у спецтемі: Сніговий полон: Україна потрапила у колапс через сильну негоду

"Сьогодні всі райони міста, без виключення, готові до зими. Заготовлено більше 32 тисяч тон солі. У нас забезпечений ремонт техніки, в кожного із районів є достатньо техніки для того, щоби нормально прибирати сніг", - каже перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Поки у держадміністрації вихваляються технічною підготовкою, двірникам не вистачає не лише солі, але й лопат. А міні-трактори для прибирання криги, на які витратили десятки тисяч гривень та якими дуже пишався Олександр Попов, непридатні до застосування, бо не захоплюють повністю нижній шар криги.

Тим часом сердобольні працівники ЖЕКів на свої мізерні зарплати самі купляють сіль і посипають тротуари, щоб населення столиці ходило вулицями без ушкоджень.

Київські ЖЕКи недоотримали половину обіцяної технічної солі

Київські ЖЕКи недоотримали половину обіцяної технічної солі

Повʼязані теми:

Наступна публікація