У Києві відкриється одразу 6 дитсадків

У Києві відкриється одразу 6 дитсадків

У столиці відкриють 6 садочків / Фото: kmu.gov.ua

У столиці з'явиться півтисячі додаткових місць у дитсадках.

До Дня Києва та Міжнародного дня захисту дітей у Києві відкриються одразу шість капітально відремонтованих і модернізованих дитячих садків. Про це журналістам розповів голова Київміськдержадміністрації Олександр Попов.

"Відкриваємо після капітального ремонту і модернізації шість дитячих садків в різних районах Києва. Виконана дуже велика робота. Крім серйозної модернізації місто закупило для цих дитсадків нові меблі, обладнання, іграшки та розвиваючі ігри. Крім того, у кожному з них приміщення, які раніше використовувалися не за цільовим призначенням, ми відремонтували і таким чином отримали можливість збільшити кількість груп у дитсадках. Все це майже півтисячі додаткових місць", - розповів Олександр Попов.

За його словами, реалізуючи програму забезпечення київських дітей місцями в дитсадках, місто особливу увагу приділяє підвищенню комфорту для вихованців. "Стратегія розвитку Києва до 2025 року передбачає, що через 12 років місто не буде відчувати дефіциту місць у дитячих садках.

Крім того, Столичний стандарт освіти, який ми розробили разом з педагогами, школярами, батьками, чітко ставить завдання: на кожного дошкільника в столиці повинно бути одне місце в дитсадку. Ми ці завдання вже реалізуємо, причому зі значним випередженням графіка. При тій динаміці будівництва дитсадків і створення нових місць ми забезпечимо кожного маленького киянина місцем у дитячому садку вже через п'ять-шість років", - сказав Олександр Попов.

Як уточнили в Департаменті освіти, науки, молоді та спорту Київміськдержадміністрації, до кінця травня в столиці відкриється, зокрема, школа-дитсадок "Горобинка" в Дарницькому районі (додатково створено 80 місць), дитсадки №634 та №344 у Дарницькому та Солом'янському районах (по 60 місць додатково), дитсадок №450 у Печерському районі відкриють після капремонту (95 місць). В Оболонському районі відкриється дитсадок №517 (80 додаткових місць) і в Дніпровському - №691 (100 додаткових місць).

Всього протягом 2013 року київська влада планує відновити і модернізувати 20 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності. Крім того, в 2013 році в дитячих садках столиці відновлять роботу 80 груп на понад 1500 дітей.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація