Свободівці "відкрили" засідання Київради, виламавши двері до сесійної зали

Свободівці "відкрили" засідання Київради, виламавши двері до сесійної зали

Активісти нагадали депутатам про строк їхніх повноважень / Фото: Коментарі

Під стінами будівлі зібралися на мітинг близько 100 людей, що принесли з собою електронний лічильник. 

У Київраді нарешті відкрилося сесійне засідання. Про це повідомила заступник міського голови Галина Герега, передає РБК-Україна.

У сесійній залі зареєструвалися 92 депутати.

Початок сесії Київської міської ради було затримано через бійку помічників депутатів від "Свободи" з охоронцями сесійної зали. Як стало відомо, помічників не пускали до сесійної зали, після чого вони зняли з петель двері та потрапили на засідання.

Депутат від ВО "Свобода" Андрій Іллєнко назвав поламані двері "нісенітницею" та "ціною демократії", пише Gazeta.ua. 
 
"Поламані лише завіси, це нісенітниця. Скільки там потрібно відшкодувати? 200 гривень? Нема проблем — це ціна демократії", - заявив він.

Галина Герега не хотіла починати засідання, доки помічників депутатів від ВО "Свобода" не виведуть з зали. Проте сесія почалася, а депутатські помічники залишилися у залі.

У той самий час під стінами Київради проходить мітинг опозиції. Активісти принесли до будівлі лічильник, який рахує дні до завершення повноважень Київради нинішнього скликання, передає УНІАН.

Як повідомляється, під будівлею КМДА, де розміщується Київрада, зібралося близько 100 киян, які прийшли нагадати депутатам, що їхні повноваження завершуються 2 червня. 

Нагадаємо, під час останньої сесії Київради 18 квітня депутати дозволили вирубати частину Біличанського лісу заради технопарку

Свободівці виламали двері, щоб потрапити на засідання Київради

Свободівці виламали двері, щоб потрапити на засідання Київради

Повʼязані теми:

Наступна публікація