У Києві відкрилася перша в Україні секс-виставка

У Києві відкрилася перша в Україні секс-виставка

Виставка у Києві буде не менш цікавою, ніж закордонні

Вхід тільки для дорослих. Ціна - 50 гривень.

Сьогодні, 23 листопада, відкрилася перша в історії України еротична  виставка, яка триватиме до неділі, 25 листопада.

Як пише "Комсомольська правда" в Україні", на ній можна побачити і при бажанні купити всі останні новинки секс-індустрії: від білизни і презервативів до духів з феромонами і радіокерованих секс-іграшок.

Крім пікантних експонатів, відвідувачів виставки чекає маса сюрпризів.

Також будуть майстер-класи: тут навчають еротичному масажу, мистецтву естетичного зв'язування Шибарі, еротичним танцям та багато чому іншому. Причому вся програма входить у вартість вхідного квитка.

Організатори першої Міжнародної виставки для дорослих "Xplanet" запевняють, що вони не просто пропагують секс-іграшки, а ще й піднімають важливі такі проблеми, як боротьба зі СНІДом, контрацепція і турбота про інтимне здоров'я.

Незважаючи на робочий день, сьогодні на виставці побувало понад півтисячі киян. Завтра організатори очікують напливу відвідувачів.

"Хоча це перша така виставка в Україні, люди досить відверті. Дивляться, мацають, тримають у руках вібратори. Нікого не соромляться", - розповідає продавець інтимних товарів Наталя.

Виставка буде проходити в суботу і неділю в київському МВЦ на метро "Лівобережна", з 10:00 до 22:00. Вхідний квиток - 50 гривень, але тільки обов'язково потрібно взяти з собою паспорт, оскільки вхід дозволений тільки для дорослих.

Повʼязані теми:

Наступна публікація