Причинами підпалу київського ресторану можуть бути переділ майна і помста

Причинами підпалу київського ресторану можуть бути переділ майна і помста

Що сталося в ресторані - поки невідомо

Названо 4 основні версії підпалу ресторану "Аура".

Правоохоронцями розглядаються чотири основні версії підпалу столичного ресторану "Аура", у якому загинули дві жінки.

Як пише "Комсомольська правда" в Україні", правоохоронні органи поки не хочуть висувати офіційні версії, але виданню вдалося дізнатися, що саме розглядають правоохоронці.

Кримінальні розборки. Ресторанний бізнес часто служить прикриттям тіньових доходів, які отримують злочинні угруповання. Міг не відбутися внутрішній розподіл коштів і хтось вирішив провчити партнера.

Рекет. Ресторан хотіли відкрити через тиждень. На власника могли наїхати рекетири, вимагаючи гроші за "дах". Ресторатор або відмовився платити, або не погодився із запропонованою ціною. Його провчили.

Переділ майна. Ще рік тому "Аура" належала відомому київському бізнесменові. Оскільки заклад було відкрито з порушеннями, на колишнього власника могли натиснути, щоб він продав ресторан за ціну в кілька разів нижчу за реальну. Колишній власник не захотів з цим змиритися.

Помста адміністратора. У власника ресторану міг виникнути конфлікт з адміністратором, якого зараз розшукує міліція, а він таким чином вирішив провчити господаря. У правоохоронних органах вважають, що палії не розраховували когось вбивати. Двох жінок згубило те, що коли в приміщення увірвалися бандити, вони від страху сховалися в дальній кімнаті і померли від задухи.

Нагадаємо, сьогодні вночі в ресторані "Аура" під аркою Дружби народів сталася пожежа. Вогнем було охоплено майже 600 квадратних метрів закладу. Рятувальники вночі витягли тіла двох загиблих - жінки працювали в ресторані прибиральницями. Четверо охоронців встигли вибігти з будівлі.

За чутками, заклад належить чоловікові співачки Ані Лорак.

Повʼязані теми:

Наступна публікація