У Києві стартував призов до армії

У Києві стартував призов до армії

Призов до лав ЗСУ розпочався в Києві / Фото: Reuters

Відправка строковиків до лав ЗСУ та інших формувань почнеться 4 червня. 

У столиці стартував призов на строкову військову службу. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як повідомляється, відповідно до попереднього планового завдання, Київ має відправити до лав Збройних сил України та інших військових формувань 1308 осіб.

Згідно з вимогами директиви начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України, відправка молодого поповнення до лав ЗСУ та інших формувань із збірного пункту Київського міського військового комісаріату розпочнеться 4 червня і триватиме до 31 липня поточного року.


"На нас здійснили підступний напад, і тепер ми повинні завжди бути напоготові. Сьогодні українське військо потребує належного матеріально-технічного та фінансового забезпечення. Міська влада максимально сприятиме формуванню лав Збройних сил. Я доручив головам районних призовних комісій проаналізувати стан справ із підготовки призову на місцях, дати реальну оцінку роботи та поставити конкретні завдання щодо організації цієї роботи. Крім того, необхідно налагодити роботу призовних комісій з головним управлінням МВС України у Києві. На мою думку, це дасть змогу в зазначені терміни укомплектувати команди призовниками і в цілому виконати завдання захисту держави", - заявив перший заступник голови КМДА Богдан Дубас.

Нагадаємо, 1 травня в Україні відновили призов до армії

Повʼязані теми:

Наступна публікація