У Києві п'яний в дим лікар приїхав лікувати 3-річну дитину

Дата публікації
Перегляди
8233
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві п'яний в дим лікар приїхав лікувати 3-річну дитину

Лікар намагався дати патрульним хабара. / Фото: УНІАН

Батьки дитини викликали поліцію.

У Києві п'яний лікар приїхав на виклик на вулиці Марини Цвітаєвої, щоб лікувати 3-річну дитину, в якої сильно підвищилася температура. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Коли медик почав оглядати дитину, батько помітив, що він у сильному алкогольному сп'янінні, і викликав поліцію.

"Лікар сказав патрульним, що не вживав алкоголь, а лише пив серцеві краплі. Поліцейські зателефонували на 103, щоб дізнатися, хто відповідальний, їх перемикали з одного диспетчера на іншого і зрештою, один з них таки викликав на місце представників Департаменту охорони здоров'я", - йдеться у повідомленні.

При їхній присутності патрульні провели тест на алкогольне сп'яніння, який показав, що у крові лікаря 2,9 проміле алкоголю. Через це на нього склали протокол за розпивання алкогольних напоїв на виробництві або перебування на роботі в нетверезому стані та передали представникам ДОЗ.

За словами патрульних, лікар намагався домовитися з ними, проте був попереджений про кримінальну відповідальність за давання хабаря.

"Тим часом інша бригада швидкої, яку викликав стурбований батько, надала необхідну допомогу дитині", - повідомляють у поліції.

Нагадаємо, у Києві лікар "швидкої" накачував п'яних пацієнтів наркотиками.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8233
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація