У Києві п'яний лікар кричав по-німецьки, намагаючись викинути дитину з вікна

У Києві п'яний лікар кричав по-німецьки, намагаючись викинути дитину з вікна

У Києві малюка з балкона намагався викинути лікар-псих / Фото: Вести

Коли чоловік крутив немовля в руках, то вдарив головою об козирок балкона.

У Києві чоловік ледь не впустив дитину з вікна.

Трагедія розігралася в понеділок, 2 вересня, на вул. Кудряшова, 5, пише видання Вести. Приблизно об 11-й годині ранку на другому поверсі будинку на балконі стояв чоловік, який тримав на руках немовля і щось кричав іноземною мовою.

"Він страшно кричав по-німецьки, нічого не було зрозуміло, але вигляд у нього був загрозливим. Навпроти знаходиться школа міліції. Звідти повискакували курсанти і почали все це знімати на мобільні телефони, вони ніяк не намагалися допомогти. Коли він дитину крутив в руках, то вдарив головою об козирок балкона. Дитина сильно кричала", - розповіла місцева продавець Наталя.

Незабаром до місця приїхала міліція і швидка допомога. Двері їм відкрив сам чоловік з немовлям на руках і заявив, що у них все в порядку. Його дружина теж це підтвердила, сказавши, що чоловік хороший, але, коли вип'є, починає колобродити і кричати по-німецьки. Міліція поїхала.

Однак незабаром правоохоронців викликала вже сама дружина - чоловік ніяк не заспокоювався. Жінка з п'ятимісячним малюком пішла з дому, а з дебоширом розмовляє міліція.

Як з'ясувалося, чоловіка звати Олег, він працює лікарем УЗД в одній з київських медустанов, його дружина там же - медсестрою.

Нагадаємо, 2 вересня у Києві поїзд на смерть збив жінку на очах у її друга.

Повʼязані теми:

Наступна публікація