Син судді Верховного суду вбив коханця під час сексу - джерела

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Син судді Верховного суду вбив коханця під час сексу - джерела

Син судді Верховного суду зізнався у вбивстві коханця

Антон Паневін зізнався, що вбив аргентинця і привласнив його машину та кредитку.

Гея-іноземця у Києві дійсно вбив син судді Верховного суду України, йдеться у сюжеті ТСН.Особливе.

Правоохоронці воліють про це не розповідати, але особливі кореспонденти з'ясували, що обвинуваченого у вбивстві коханця-іноземця звати Антон Паневін. Він народився в Києві, йому 26 років, у нього є дружина і мала дитина.

Водночас в міліції вбивство аргентинця у столичній квартирі коментують як звичайний побутовий конфлікт двох коханців.

"Було розпочато кримінальне провадження за статтею 115 КК України "Навмисне вбивство". В ході розслідування правоохоронці встановили, що один зі знайомих загиблого в день, коли сталося вбивство, перебував у нього в квартирі. Між ними стався конфлікт. Конфлікт на фоні неприязних особистих відносин", - повідомила речник київської міліції Ольга Білик.

За інформацією ТСН.Особливе, вбивство сталося під час сексу - Паневін його більше не хотів, а партнер - наполягав.

Іноземця в Києві вбив коханець, який одружений і є сином судді - ЗМІ

Іноземця в Києві вбив коханець, який одружений і є сином судді - ЗМІ

Антон Паневін - молодший з чотирьох дітей судді Верховного суду Віктора Паневіна. ТСН вдалося знайти квартиру, де раніше жила вся родина судді. Сам Віктор Паневін тут останнім часом не живе, але наступного дня після вбивства з'явився у дворі, розповіли сусіди.

Найпевніше він приїздив, щоб повідомити неприємні новини доньці Ользі, яка досі тут живе. Ольга Паневіна коментувати події відмовилася.

Кілька років тому батьки переїхали в інший район, забравши із собою вже повнолітнього Антона. Та сусіди розповідають, що навіть після переїзду він часто з'являвся на старій квартирі з дівчиною. З нею він і одружився, а потім переїхав жити ближче до батьків.

На балконі його нинішньої квартири сушаться дитячі речі, але консьєржка стверджує, що вже кілька днів господарі дома не з'являлись.

У Верховному суді України кажуть, що чули про прикрий інцидент у родині судді Паневіна, але допомагати йому не збираються.

"Інформація взагалі відома із засобів масової інформації. Ніякої можливості нині діючим суддям, ні суддям у відставці, впливати на розслідування чи розгляд, якщо до цього дійде справа, немає", - запевнили працівники ВС.

На часі Антон Паневін знаходиться у СІЗО. У злочині він зізнався - і в тому, що вбив аргентинця, і в тому, що привласнив його машину та кредитку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація