Новорічне диво від ТМ Ferrero Rocher Реклама

Новорічне диво від ТМ Ferrero Rocher

Над створенням інсталяції працювала команда більше 20 чоловік

Вперше в Україні була представлена розкішна підвісна 10-ти метрова ялинка.

20 грудня 2012 в самому центрі столиці ТМ Ferrero Rocher піднесла киянам та гостям столиці незвичайний подарунок. Вперше в Україні була представлена розкішна підвісна 10-ти метрова ялинка. І цей рекордний показник для нашої країни підтвердив "Національний реєстр рекордів України", назвавши ялинку від ТМ Ferrero Rocher "Найбільшою підвісний ялинкою в Україні"!

"Наша елегантна інсталяція - це подарунок киянам та гостям столиці до новорічних свят від ТМ Ferrero Roсher - відомої незмінно високою якістю і бездоганним смаком, - говорить груп бренд-менеджер компанії "Ферреро Україна" Євгенія Роїк. - Цей золотий подарунок вражає масштабом і красою. Над створенням інсталяції працювала команда більше 20 чоловік, а останні 2 тижні всі працювали понад норму. Результат, я впевнена, буде радувати відвідувачів ТЦ "Глобус", створить особливе новорічний настрій і зарядить позитивом на весь прийдешній рік!"

Ця дивовижна сяюча конструкція складається майже з 2000 золотих куль, на її створення було витрачено 4 кілометри волосіні для кріплення куль і майже 2500 метрів золотої фольги! Висота інсталяції - 10 метрів, а ширина - 5 метрів! Всі, хто до 20 січня 2013 відвідають ТЦ "Глобус", зможуть побачити не тільки величезну золоту підвісну ялинку від Ferrero Rocher, але й "Парад зоряних ялинок" - експозицію ексклюзивних тематичних новорічних ялинок, створених в переддень свят українськими зірками, які спеціально зібралися на відкриття незвичайної інсталяції.

Оригінальні ялинки отримали своїх кураторів - українських знаменитостей, які створювали і оформляли їх у відповідності зі своєю професійною діяльністю. Так відомий український скульптор - Олег Пінчук, оформив дизайнерську ялинку з золотистих подушок різної величини, книжкову ялинку представили один із братів Капранових - Дмитро і Слава Варда, який, незважаючи на те, що відомий більше як телеведучий, має талант письменника і навіть представив свою авторську книгу. Музичну ялинку оформила оперна діва Олена Гребенюк. Акторську ялинку декорували неповторна Римма Зюбіна та імпозантний Олексій Богданович. Ялинку в етнічному стилі оформили Народна артистка України Оксана Білозір та художниця, співачка Анжеліка Рудницька, яка ще й стала автором і натхненником ідеї створення авторських ялинок зірок. Солодку ялинку прикрашав відомий телеведучий Костянтин Грубич з дружиною Світланою. Також на "новорічний вогник" заглянули в гості олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені та співачка Ілларія. Кожна ялинка в руках знаменитостей стала маленьким твором сучасного мистецтва!

Не пропустіть можливості побачити унікальну новорічну ялинку, що парить у повітрі в самому центрі Києва. Перебуваючи під куполом розкішної ялинки від Ferrero Rocher, скористайтеся моментом і загадайте найпотаємніше бажання! Зустрічайте Новий рік у золотому сяйві Ferrero Rocher!

Посилання на фільм "Як створювалася найбільша підвісна ялинка в Україні від Ferrero Rocher" http://www.youtube.com/user/ferrerorocherua

Повʼязані теми:

Наступна публікація