Вчительку виганяють із центру Києва через найдорожчу в Україні землю

Вчительку виганяють із центру Києва через найдорожчу в Україні землю

Земля у центрі Києва може коштувати до трьох мільйонів доларів / Фото: aillarionov.livejournal.com

Просто київська вчителька Ніна Москаленко стала найвідомішим педагогом в Україні.

Землю у вчительки забирають силою уже рік. Навіть вбили її песика, причому отруївши кислотою. Невідомі люди розбивають вікна її маленького будинку. А все через те, що більше 20 соток обабіч Ботанічного саду у Києві можуть коштувати до трьох мільйонів доларів, - йдеться у сюжеті ТСН-Тиждень.

В інтернеті ціни на нерухомість в цьому місці вищі, ніж в Лондоні чи Парижі. Але це не лякає потенційних інвесторів. Будівництво на цьому пагорбі не припиняється навіть вночі в 15-градусний мороз. Навколо будинку вчительки — палаци депутатів.

Брокери почали шикуватися в чергу перед подвір‘ям Ніни Москаленко ще 15 років тому. Утім справжні проблеми почалися цьогоріч. Знайшлася людина, яка нібито володіє третиною будинку Москаленко. Новий господар блискавично заселив свою частину будинку невідомими людьми, які за словами матері Ніни Москаленко, перетворили життя родини на справжнє пекло. 

Кримінальну справу порушили не проти кремезних невідомих чоловіків, які вже кілька разів трощили паркан, били 82-річну Ганну Макарівну, її доньку Ніну та співробітників міліції, які приїхали на виклик. Справу порушили проти самої вчительки, причому за те, що вона нібито вдарила одного з рейдерів лопатою по голові. Молодик ходить до суду і вимагає від вчительки компенсацію. Але знімати судові засідання суддя заборонив, бо на цього потерпілого хтось чинить тиск. Роботу у військовому ліцеї вчителька може втратити найближчими днями, нібито за приписом прокуратури директору. Утім в столичній прокуратурі свою зацікавленість в звільненні Москаленко з роботи і виселенні з ділянки відкидають. 

Серед тих, кого так цікавить ця земля, називають відомі прізвища впливових бізнесменів, інші розповідають про міліцейських генералів. Ніна Москаленко зверталася по допомогу до депутатів. В її будинку нещодавно облаштували громадську приймальню одного з них. Але жінка не вірить, що це когось зупинить.

Вчителька каже, що вона стомилася так, що якби давали нормальні гроші, то вона би вибрала спокійне життя. Проте нормальних коштів не пропонують. "Мене знищать", — переконана киянка.

Не на камеру мешканці Печерська розповідають, що вони налякані. Захоплення і незаконне будівництво тут норма, як і тиск на власників стареньких будиночків "золотої" гори. 

Рейдери хочуть відібрати землю у столичної вчительки

Рейдери хочуть відібрати землю у столичної вчительки

Повʼязані теми:

Наступна публікація