Згорілий ресторан "Аура" окупували бомжі

Згорілий ресторан "Аура" окупували бомжі

"Аура" повинна була відкритися 27 листопада / Фото: lutskyi.com

Зараз там йдуть фасадні роботи.

Вже пройшов місяць з дня вибуху в ресторані "Аура", який планували відкрити прямо під аркою Дружби народів.

Про ресторан зараз нагадує тільки іржавий каркас, де була вивіска, і залізна драбинка, яка веде до входу. Сходинки міцно вросли в лід і запорошені снігом. Згорілий заклад майже не змінився: стіни в сажі, усюди скло, а ось фасад наглухо забили фанерою, пише "Комсомольская правда" в Украине".

Всередині приміщення стоїть чоловік, який розповів, що живе тут вже другий тиждень. За словами Іллі, як тільки ресторан обстежила міліція, тут поселилися бомжі:

"Живемо учотирьох. Два тижні тому приїжджали якісь бритоголові, всі в чорному, на великих машинах. Обійшли всі, скрізь подивилися, на нас навіть уваги не звернули. Один, пам'ятаю, свиснув, мовляв, справа труба - ресторан не відновити", - розповів чоловік.

Серед вигорілого залу проглядається барна стійка, ковані сходи ведуть на другий поверх. На кухні - обвуглені печі, духовки і навіть мікрохвильовка. У приміщенні розкидані фрагменти балонів. У  кінці приміщення - п'ять силуетів. Це ті самі робітники. Щоб не замерзнути, хлопці розвели багаття.

"Міська влада замовила ремонт, щоб не так страшно виглядало з набережної, - говорить молодий чоловік, який тут за старшого. - Ресторану тут вже точно не буде"

У міліції, як і раніше не можуть сказати, хто і навіщо знищив ресторан. Нібито чоловіки були в масках, доказів ніхто не залишив...

"Навряд чи палії хотіли когось убити - перед тим, як підпалити, вони виштовхали з будівлі охорону і персонал. Судячи з усього, вони не знали, що в кімнаті сплять прибиральниці", - повідомило джерело в слідстві.

Неофіційно підтвердили, що швидше за все це були місцеві розбирання - нібито ресторан належить дочки відомого доктора Спіженко, а хто-то їй хотів помститися або налякати.

Порушено кримінальну справу за фактом навмисного вбивства. Як повідомили в слідчому управлінні Києва, особистість паліїв ще не встановлена.

"Слідчі допитали вже кілька десятків людей, але ще не встановили ні тих, хто підпалив, ні тих, хто замовив знищити "Ауру", - розповідають у столичній міліції.

Нагадаємо, в ніч на 22 листопада, за тиждень до відкриття, в заклад серед ночі ввірвалися люди в масках. Виштовхавши охорону, вони облили все бензином і підпалили

Повʼязані теми:

Наступна публікація