На Замковій горі націоналісти влаштували ритуальний підпал

На Замковій горі націоналісти влаштували ритуальний підпал

Молодики палили монітори та телевізор / Фото: Тарас Подолян

Націоналісти палили комп'ютерну техніку.

Три монітори та телевізор спалили на Замковій горі члени громадського об'єднання "Братство". Члени об'єднання принесли та спалили ті речі, які на їх думку заважають жити людям і мають відійти в небуття, пише "Газета.ua".

О 19:10, першим на гору підіймається художник з спілки "Воля або Смерть", Олекса Манн. Навколо шиї на манер шарфа, має намотані щупальця опудала політкоректора схожого на восьминога. Його зробив сам из поліестеру та синтетики.

За ним по снігу видирається лідер "Братства" Дмитро Корчинський. За десять хвилин на горі збирається два десятки людей.

Один чоловік з об'єднання  розпалює газети на автомобільній шині та поливає горілкою монітори, які спалахують голубим полум'ям. Потім кидає гривню у вогонь.

Йому починають аплодувати.

"В ідеях політкоректності насправді, немає нічого поганого, як і в будь якій глобальній ідеї — мусульманстві, християнстві чи фашизмі. На кінець світу я спалю опудало політкоректності, яке виділяє все, що стосується будь якої вільної думки" — Олекса Манн кидає в полум'я опудало. Починає йти густий, чорний дим. Навколо кричать "Ура".

"Без цих всіх речей світ мав би стати краще. Кортес мав рацію коли винищив майя. Він читав апокаліпсис святого Іоана і там навіть ангели не знають коли буде кінець світу, не те що примітивні індіанці. Все що має початок має кінець. Європа має відмовитись від неоманіхейства і стати старою доброю Європою, спільнотою великих завоювателів та колонізаторів", - розповідає лідер "Братства" Корчинський.

"А вся оця демократична гідність зникне, коли вона відродиться, Україна буде в авангарді. Завжди, якась переферія стає в авангарді - колись це були скандинави, германці, а цього разу українці" - додає Корчинський

Повʼязані теми:

Наступна публікація