Новий швидкісний трамвай на Троєщині створив людям купу проблем

Новий швидкісний трамвай на Троєщині створив людям купу проблем

Мешканці Троєщини ігнорують новий трамвай та скаржаться на відсутність переходів

Мешканці житлового масиву скаржаться, що на декілька кілометрів дороги залишили всього один перехід.

Швидкісний трамвай, який мав хоч трохи полегшити транспортні проблеми на Троєщині, ще більше ускладнив людям пересування, йдеться в сюжеті ТСН.

Так, замість двох зручних переходів через трамвайні колії тут вирішили зробити один - посередині. Інші - за кілометр вправо і вліво - чомусь запаяли.

Тож тепер людям доводиться обходити чималу відстань, щоб потрапити до магазину чи до зупинки громадського транспорту. Замість 10 хвилин до маршрутки старим людям та мамам з діточками доводиться чимчикувати з півгодини.

Нагадаємо, трамваєм, який перегородив дорогу жителям Троєщини, чиновники обіцяли полегшити життя. Його за тиждень до виборів відкривав особисто прем'єр-міністр Микола Азаров.

Та за дві години зйомок кореспонденти ТСН так і не зустріли мешканців Троєщини, яким би трамвай додав зручності за три тижні після відкриття. Поза камерою більшість скаржаться: обіцяли метро, а зробили трамвай до електрички.

Посадовці невдоволення передчували ще під час відкриття. "Звісно метро зручніше і комфортніше... Але 3-5 років - час будівництва метро. Людям вже сьогодні треба їздити", - розмірковує керівник ГУ транспорту і зв'язку КМДА Євген Водовозов.

Тим не менш сьогодні новенькі трамваї їздять фактично порожні. А на них з бюджету Києва виділили понад 245 млн грн. На переходи - не вистачило. Але у КМДА їх зараз планують: в проекті нарахували 5 мостів над трамваєм.

"Ми сьогодні вже їх плануємо, сьогодні замовлені конструкції. З початку року відкриється фінансування, ми цю роботу виконаємо", - обіцяє заступник голови КМДА Михайло Кучук, уточнивши, що до весни мешканці житлового масиву таки отримають бажані переходи.

Тож щонайменше до березня міст буде один на кілька кілометрів. За час зйомок - жодна людина ним не пройшла.

Швидкісний трамвай на Троєщині ще більше ускладнив пересування людям

Швидкісний трамвай на Троєщині ще більше ускладнив пересування людям

Повʼязані теми:

Наступна публікація