На Майдані в церковному наметі заплакали ікони

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Майдані в церковному наметі заплакали ікони

На Майдані чекають на прихід "зелених чоловічків"

Майдан відгородили шинами та бруківкою.

На Майдані за два місяці без протистояння з бійцями розпочалося інше життя. Тут щодня відновлюють бруківку, барикади, замість сміття, замінюють бетонними блоками. Перший весняний урожай збиратиме майданний намет із Коломиї, за весняні місяці тут виросла редиска та зеленіє цибуля, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ікони в церковному наметі на Майдані Незалежності - заплакали. В Ісуса з'явилися сльози, а в Богородиці - округляються руки та ноги. Нині там щодня чергують віряни та фотографи, які фіксують дивовижні зміни.

Сьогодні тут головні лопата та граблі, тут засаджують зеленою травичкою газони, доставляють втрачену бруківку і розбирають деякі барикади. Тут все ще чекають нападу щоправда, "зелених чоловічків", а не "Беркуту". Аби непрохані гості не пройшли, барикади розбирають лише на зелених зонах, там засівають квіти і висаджують дерева.

Головні входи до Майдану навіть укріпили, приміром із боку ЦУМу замість сміттєвих гірок поставили бетонні блоки. Велику сміттєву барикаду з боку Європейської розібрали, проте символічну перегороду залишили. Майдан відгородили шинами та бруківкою, яку привезли щоб замостити розібрані тротуари.

Ще не звільнена остаточно київська мерія потроху повертається до попереднього вигляду. Відновлені після воєнних дій поверхи адмінбудівлі майданівці звільняють від людей. За штукатурів і малярів тут правлять самі майданівці.

Замість поминальних вінків на Грушевського - нові клумби з чорнобривцями. Звільнено проїзд і відновили роботу кафе та магазини. Найближчий до вогняних шин салон елітних меблів уже відмив вікна і вітрину прикрасив товаром. Заполонили Майдан ятки з патріотичними сувенірами та фотографи і мультигероями. Незмінними залишаються квіти памʼяті загиблим та самооборона, яка й досі загонами, вже без касок і балаклав, ходить Майданом.

Нагадаємо, що половині киян барикади на Майдані не заважають

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

На Майдані заплакали ікони в церковному наметі

На Майдані заплакали ікони в церковному наметі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація