У Києві загадково зникнув із лікарні тяжкохворий пацієнт у комі

У Києві загадково зникнув із лікарні тяжкохворий пацієнт у комі

Рідні не вірять у раптове одужання чоловіка

Лікарі від зникнення чоловіка відхрещуються.

У Києві раптово зник безвісти чоловік із лікарні. Медики кажуть, що пацієнт у комі раптово одужав, і сам пішов із палати. При цьому черевики та одяг хворий залишив. Тому родичі у версію лікарів не вірять і тепер розшукують сина та брата, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналістам те, що людина, яка ще два тижні тому лежала в комі, раптом встала і пішла, не пояснюють. Посилаються на лікарську таємницю. а рідним відповідають, що вони займаються - хворими, а зниклі пацієнти - не в їхній компетенції.

Олександр Зоричев із Чернігівщини не вірить, що його молодший брат Анатолій після тяжкої операції на мозку раптом сам пішов із лікарні. Як свідчать лікарі та документи - сталося диво. Але мати тяжкохворого Ірина Бажанова не вірить медикам. Каже, що 3 квітня її непритомного сина привезли в київську лікарню швидкої допомоги і шансів вижити її синові одразу не давали, тому порадили їхати додому. Пізніше чоловіка в лікарні вже не було.

Ні чергова медсестра, ані лікар, який особисто опікувався пацієнтом, не знають, як тяжкохворий сам вийшов із палати. Нейрохірург Василь Шрамко у відповідь на запитання журналістів нервується і захищається лікарською таємницею.

Стривожив родичів і той факт, що за довідкою пацієнта виписали, але родичів про це умисно не повідомляли. Рідні звернулися по допомогу і до правоохоронців. Але наразі лише з мішком брудних речей і тягарем на серці змушені їхати додому.

Нагадаємо, що раніше на Прикарпатті з інфекційної лікарні безслідно зник пацієнт

Кореспондент ТСН Ганна Бока.

У Київській лікарні хворі "виходять" з коми та зникають безвісті

У Київській лікарні хворі "виходять" з коми та зникають безвісті

Повʼязані теми:

Наступна публікація