Через шашлик у Києві згорів дерев'яний ресторан (фото, відео)

Рятувальники гасили вогонь більше двох годин

Сьогодні, 15 січня, у Києві згорів заклад "Старий дуб", який знаходиться за адресою Броварський проспект, 105-А, пише "Комсомольская правда" в Украине".

"Все відбулося дуже швидко, ми навіть не зрозуміли, що і де горить, відразу почали виводити людей на вулицю", - розповідають працівники ресторану.

Коли на місце події прибули пожежні машини, ресторан вже палав як свічка. Вогнем було охоплено два поверхи і всі кімнати закладу. Крім того, вогонь перекинувся на дерев'яну прибудову.

"Вогонь був дуже сильний, а жар такий, що без спеціального костюма не підійти. Щоб подолати стихію, довелося викликати підмогу. З вогнем боролися 4 машини і 20 людей особового складу", - розповідають рятувальники.

Що стало причиною такої масштабної пожежі, поки невідомо. На місці працює спеціальна комісія - результати будуть пізніше. З джерел стало відомо, що перед пожежею персонал розпалив шашличницю. Можливо, вона і стала основною причиною.

Нагадаємо, 23 листопада у ресторані "Аура" під аркою Дружби народів сталася пожежа. Вогнем було охоплено майже 600 квадратних метрів закладу. Рятувальники вночі витягли тіла двох загиблих.

Повʼязані теми:

Наступна публікація