Кияни з кожним роком миються все менше

Кияни з кожним роком миються все менше

Перед Новим роком обсяги споживання води зазвичай різко зростають / Фото: aillarionov.livejournal.com

Зниження споживання води у місті спостерігається з 1991 року.

Жителі Києва вже багато років знижують обсяги використання води. Про це пише "ВГороде", посилаючись на дані Київводоканалу.

Як повідомляється, перед новорічними святами обсяги споживання води зазвичай різко зростають, оскільки багато води йде на приготування святкових столів. Так, в останній день минулого року, городяни використовували 948 тис. м куб. холодної води, це майже на 10% більше середнього обсягу споживання в грудні 2012 року.

Однак, незважаючи на зростання споживання в святкові дні, триває загальна тенденція до зменшення споживання води з центральної мережі водопостачання. Наприклад, 31 грудня 2012-го жителі міста холодної води спожили на 45,5% менше, ніж у цей же день у 1994 році.

За даними "Київводоканалу", зниження споживання води у місті спостерігається з 1991 року.

Голова правління ПАТ "Київводоканал" з інформаційної політики Вікторія Яковлєва пояснила, що зараз у столиці стало менше великих споживачів води.

"Київ раніше був промисловим містом, а зараз це бізнес-центр. Раніше воду у великих масштабах споживали промислові підприємства, тепер у столиці їх значно менше", - зазначила Яковлєва. На самих киян вплинула установка лічильників - люди стали економніше використовувати воду.

Повʼязані теми:

Наступна публікація