Влада вирішила вчити дітей чесно платити податки

Влада вирішила вчити дітей чесно платити податки

У Києві з'явився "податковий" дитячий майданчик

У столиці відкрився ігровий майданчик для дітей на податкову тематику.

У понеділок, 14 січня, у Києві для дітей відкрили ігрове містечко "Два світи": дорослі планують виховувати там податкову слухняність, а діти - просто гратися з конструкціями, створеними відомими столичними митцями.

Відкривати новий майданчик приїхав перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, який, кажуть, і був ідейним натхненником виховання слухняних платників податків буквально з пісочниці, з'ясували журналісти ТСН.

Ідея "Двох світів" полягає у тому, що половина майданчика заповнена скульптурами, що символізують ухиляння від податків: крокодилами-хабарниками, скорпіонами-контрабандистами та павуками-валютниками, а друга половина - це світ, де громадяни не жартують із податковою. Тут - добробут та високі пенсії. Щоправда, діти ідею зрозуміли не відразу. І віддавали перевагу неправильним героям.

Митці, які створили цей казковий світ - не дивуються. Кажуть, кожен експонат - може захопити. А щодо ліквідації податкової неграмотності, лише сміються. На їхню думку, для батьків майданчик буде лише приводом обговорити податки, поки їхні діти бавляться на гойдалках.

Для дітей у Києві відкрили ігрове містечко "Два світи"

Для дітей у Києві відкрили ігрове містечко "Два світи"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація