Київ у їдкому диму: де горить і що робити

За Бортницькою станцією аерації продовжують горіти торфовища.

У Дарницькому районі Києва зберігається складна екологічна ситуація. На вул. Колекторній триває гасіння пожежі загальною площею 2000 кв. м.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації в Telegrame. 

"До ліквідації пожежі залучено 15 одиниць техніки. Зокрема: 4 пожежні автоцистерни, рукавний автомобіль ГУ ДСНС України у м. Києві, інженерна техніка та 30 людей особового складу", - розповіли у відомстві.

У КМДА зазначили, що у деяких районах столиці спостерігається значне задимлення через те, що пожежа частково перекинулася на торфовища. Наразі відкритого вогню, кажуть там, немає.

Водночас у Дарницькій районній адміністрації додали, що гасіння осередків пожежі, що розташовані за Бортницькою станцією аерації, триває відповідними службами міста.

"Дарницька райдержадміністрація звертається до дарничан с проханням максимально обмежити присутність на відкритому повітрі", - йдеться в повідомленні.

У разі задимленості рятувальники радять:

  • обмежити перебування на відкритому повітрі. Дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок;
  • тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці. У разі відкриття вікон завішувати кватирки зволоженою тканиною і періодично її змінювати;
  • ввімкнути системи кондиціонування та очищення повітря;
  • проводити вологе прибирання, корисно поставити ємності з водою, щоб підвищити вологість повітря;
  • збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих. Для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі;
  • не гуляти під дощем, а якщо потрапили під дощ – за першої можливості прийняти душ.

Якщо у вас з’явилася задишка, кашель або безсоння, необхідно звернутися до лікаря.

Нагадаємо, у Дніпропетровській області невідомі затіяли прибирання, а після - підпалили траву. Вогонь перекинувся на будівлі. 

У Дніпропетровській області невідомі підпалили сухостій та спалили дачу

У Дніпропетровській області невідомі підпалили сухостій та спалили дачу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація