Кияни отримали перерахунок за обслуговування будинків та територій

Кияни отримали перерахунок за обслуговування будинків та територій

УНІАН

Перерахунок у бік зменшення здійснено споживачам на суму 32 мільйони гривень.

Комунальні керівні компанії здійснили перерахунок у бік зменшення споживачам за послуги на суму 32 мільйони гривень.

Основну частину перерахунку керівні компанії здійснюють самостійно і за зверненням мешканців у разі ненаданих чи неякісно наданих послуг.

Про це повідомив начальник Управління (інспекції) самоврядного контролю Станіслав Москалевський.

Також протягом шести місяців поточного року Управління (інспекція) самоврядного контролю КМДА обстежила 928 житлових будників. Управління провело 172 перевірки з неякісного обслуговування, що теж ставало підставою для проведення перерахунку.

"Проводиться перерахунок у разі неякісного прибирання прибудинкової території, сходових клітин, технічного обслуговування ліфтів, обслуговування систем диспетчеризації, технічного обслуговування та поточного ремонту систем протипожежної автоматики та димовидалення, поливу клумб та газонів, енергопостачання ліфтів тощо", – зауважив Станіслав Москалевський

Також здійснено коригування нарахувань на користь споживачів за послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання виконавцями послуг КП "Київтеплоенерго" та ТОВ "Євро-реконструкція" на суму близько 2 млн грн.

Управління здійснювало у період карантину контроль за дезінфекцією ліфтових кабін, сходових клітин та під’їздів житлових будинків, що обслуговуються КП "Керуючими компаніями з обслуговування житлового фонду районів м. Києва".

До слова, протягом минулого року житлово-комунальна інспекція провела понад 520 перевірок якості надання послуг киянам.

Нагадаємо, у Києві вартість холодної води та водовідведення цього року не зросте