Киян попередили про грозовий вечір суботи

Киян попередили про грозовий вечір суботи

Киян попередили про грозовий вечір суботи

Фото: ТСН.ua

Негода може перетворитися на бурю.

Найближчим часом у Києві синоптики очікують грозу та шквальний вітер. Пориви останнього сягатимуть швидкості 15-20 м/с, пише УНІАН.

У Київській міській державній адміністрації акцентують увагу на тому, що в разі посилення вітру потрібно всі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні, а на вулиці триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі та дерев. У разі сильного вітру киянам радять сховатися в найближчому будинку або природному укритті, але уникати знаходження поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч з ними автотранспорт.

Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА рекомендує при падінні дерев або гілок, травмуванні людей та інших негараздах, свідками яких можна мимоволі стати під час негоди, негайно інформувати екстрені служби за телефонами 101 або 103.

Протягом доби блискавка забрала життя чотирьох людей

Протягом доби блискавка забрала життя чотирьох людей

Як повідомлялося, із 29 на 30 червня внаслідок ускладнення погодних умов був знеструмлений 881 населений пункт у 10 областях - Волинській, Хмельницькій, Львівській, Чернівецькій, Тернопільській, Вінницький, Житомирській, Рівненській, Київській, Луганській. Тим часом на території Волинської, Закарпатської, Львівської, Рівненської та Чернівецької областей внаслідок дощів, поривів вітру й блискавок загинуло чотири особи та постраждало дві особи, сталося повалення 216 дерев, пошкоджено 75 покрівель житлових будинків та 50 об'єктів соціально-побутової сфери.

Повʼязані теми:

Наступна публікація