ТСН у прямому ефірі показала появу в Києві катера "Роман Шухевич"

ТСН у прямому ефірі показала появу в Києві катера "Роман Шухевич"

Ім'я легендарного командира УПА надано річковому судну "Каштан".

У Києві катеру офіційно надано ім'я легендарного командира УПА Романа Шухевича. Саме сьогодні відзначають 110-ту річницю від дня його народження, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Урочистості на 10-му причалі Річкового вокзалу Києва очолив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Він спеціально дочекався моменту прямого включення зі студії ТСН, аби наживо показати зняття завіси з нової таблички на катері. "Прошу: Роман Шухевич. З Богом!", - сказав міністр.

У Києві катеру офіційно надано звання легендарного командира УПА Романа Шухевича

У Києві катеру офіційно надано звання легендарного командира УПА Романа Шухевича

На церемонії був присутній також син легендарного командира УПА нардеп Юрій Шухевич. Додатковим приводом для радості тих, хто зібрався на урочистості, стала звістка про рішення суду щодо можливості перейменування проспекту генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича в столиці. Ще 12 червня Окружний адміністративний суд Києва заборонив Київраді підписувати і публікувати рішення про перейменування проспекту.

Корабель, який раніше мав назву "Каштан", прийшов на церемонію під червоно-чорним прапором боротьби націоналістів середини ХХ століття за незалежну державу. Він і надалі діятиме в якості звичайного прогулянкового катеру, отже, ним можна бути скористатися будь-кому з киян чи гостей міста для прогулянок Дніпром.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Повʼязані теми:

Наступна публікація