Грип наступає: у столиці на карантин закрили уже 20 шкіл

Дата публікації
Перегляди
5074
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Грип наступає: у столиці на карантин закрили уже 20 шкіл

Фото: УНІАН

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ у деяких перевищив 20%.

У Києві призупинено заняття у 20 школах повністю, а в 35 – покласово.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, задля уникнення розповсюдження інфекції прийнято рішення призупинити заняття у 20 школах столиці, в яких рівень захворюваності на грип та ГРВІ перевищив 20%, ще у 35 відбулося часткове покласове закриття.

«Таке рішення прийняли керівники навчальних закладів спільно з районними управліннями освіти. Наразі найбільша кількість відсутніх через захворюваність на грип і ГРВІ спостерігається у Деснянському (закрито 7 шкіл) та Оболонському (закрито 6 шкіл) районах. Не закрито жодного шкільного навчального закладу у Печерському та Подільському районах», – зазначив Микола Поворозник.

Він нагадав, що у зв’язку зі зростанням рівня захворюваності серед дітей члени Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА прийняли рішення про можливість тимчасового призупинення навчального процесу у навчальних закладах – за відсутності 20% від загальної кількості учнів. Навчальний процес може бути призупинено як у школі загалом, так і покласово. Дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть.

У Києві закрили на карантин три школи

У Києві закрили на карантин три школи

«Важливо посилити дезінфекційний режим у приміщеннях, забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря, проводити регулярне наскрізне провітрювання кімнат, не допускати до відвідування закладу осіб із ознаками інфекційного захворювання. Також необхідно обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, уникати великого скупчення людей. Такі рекомендації стосуються як навчальних закладів, так і підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, де працюють люди», – зауважив Поворозник.

Раніше повідомлялося, що у школах Запоріжжя від середи, 7 лютого, оголошено карантин через збільшення випадків захворюваності на грип та ГРВІ. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5074
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація