У Києві молодий актор заступився за дідуся та отримав шість ударів ножем від зграї хуліганів

У Києві молодий актор заступився за дідуся та отримав шість ударів ножем від зграї хуліганів

Фото: ТСН

Постраждалий каже, що часто пив каву після репетицій із сусідом, котрий був для нього немов другим дідусем.

На столичній Оболоні молодий актор театру заступився в магазині за літнього сусіда, коли йому наговорили грубощів. За це група молодиків із ножами напала на парубка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Петро Іщук уже тиждень лежить у лікарні швидкої допомоги та не може змиритися з тим, що пропустить свою улюблену виставу. Все почалося, коли він разом із знайомим пив каву вночі у крамниці, а невідомий їм молодик попросив приглянути за своєю пляшкою пива. "Ну як так можна до людини звертатися, тим більше, старшій за тебе? Ну, слово за слово – пішли, вийдемо. Ну, ми з дядею Вовою, через сміх: ну, хочеш поговорити – пішли, поговоримо", - розповів потерпілий. На вулиці на них уже чекали кілька молодиків. "Я буквально три-чотири слова сказав, і все. Далі мов зграя собак накинулися", - каже Петро.

У Києві молодий актор отримав 6 ножових поранень за спробу заступитись за літнього сусіда

У Києві молодий актор отримав 6 ножових поранень за спробу заступитись за літнього сусіда

По допомогу актор кинувся до машини поліції та навіть не помітив, що дістав ножових поранень. "Відчуває, що не може бути, що через пробіжку груди болять – і почав втрачати свідомість", - пригадує Іщук. Поранення помітили вже правоохоронці, котрі й затримали одного нападника з п’яти, але саме того, який і завдав шість ударів ножем. "Навіть після прибуття на місце події поліції, він намагався продовжувати свої дії незаконні стосовно потерпілого", - розповів керівник районної поліції Михайло Ніконов. Затриманому 18-річному киянину суд уже обрав запобіжний захід – два місяці під вартою. Підозрюваному інкримінують замах на вбивство і незаконне поводження зі зброєю, йому загрожує до 15 років тюрми.

Театральний режисер побував на судовому засіданні та лишився під враженням від поведінки злочинця. "Я прошу вибачення, але я таких облич із 1990-х років не бачив. Та тітушня, котра набігла туди, той концерт, який вони там улаштували – ні про яке розкаяння мови не йде", - впевнений Сергій Перекрест. Йому потрібно шукати актора на заміну Петрові, бо лікарі взагалі не дають прогнозів щодо часу повернення пораненого на сцену.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська 

Повʼязані теми:

Наступна публікація