До Києва на вантажівках привезли карпатський сніг

До Києва на вантажівках привезли карпатський сніг

До Києва на вантажівках привезли карпатський сніг

Водії наголошують, що техніку щойно помили, адже сніг має бути чистенький.

У Києві не змогли собі відмовити в атрибутах зими і надумали відкрити сніговий парк просто під аркою «Дружби народів», але ж тепла погода завадила. І оскільки снігу з неба не дочекалися, вирішили завезти його вантажівками - прямісінько з Карпат. Перший самоскид уже дістався столиці, йдеться в ТСН.16.45.

Сніг до Києві збирали на буковелівських схилах і вивантажили на машини, на це пішло 3 години. Водії наголошують, що техніку щойно помили, адже сніг має бути чистенький.

Сніг мав подолати 600 кілометрів, бо у Києві заплановані грандіозні змагання, а кататися немає на чому. «В Україні ніде немає снігу. І єдиний варіант - штучний сніг з Буковеля, де він настріляний пушками», - кажуть на зимовому курорті.

Щодня організатори змагань дивилися прогноз погоди. За 3 дні до стартів зрозуміли: дива не станеться, тож попросили снігу на курорті. Загалом відвантажать 100 кубів снігу - це 5 повнісіньких вантажівок. Перша вирушає просто в ніч і прибуває під ранок, але Київ у заторах.  «Відкриваємо борт, знімаємо тент, а взідти Ніагара», - хвилюється водій.

До Києва привезли 5 вантажівок снігу, аби облаштувати парк під Аркою дружби народів

До Києва привезли 5 вантажівок снігу, аби облаштувати парк під Аркою дружби народів

Сніг чекають під аркою «Дружби народів» у вихідні будуть змагатися з півсотні лижників та сноубордистів. Сюди вже звезли сніг з 12 київських ковзанок.

Конструкція, для якої привезли сніг, заввишки з 5-поверховий будинок. Тож сніг складають у мішки і тягнуть нагору. У хлопців ще багато роботи попереду, бо 4 вантажівки ще у дорозі, тож снігу вистачить.

Повʼязані теми:

Наступна публікація