У Києві заборонили запускати феєрверки на новорічні свята

Фото: YouTube/Epic Fireworks

Проведення розважальних заходів просять узгоджувати заздалегідь.

Київрада затвердила порядок проведення масових заходів у столиці використання феєрверків, салютів та іншої піротехніки до завершення війни на Донбасі. Про це йдеться у затвердженому столичними депутатами порядку організації та проведення недержавних масових громадських заходів.

У Києві заборонені проведення розважальних заходів на Алеї Героїв Небесної Сотні та вулиці Трьохсвятительській в межах Стіни пам’яті загиблих Героїв. А організацію подій біля культових споруд додатково доведеться узгоджувати з представниками релігійних організацій, на балансі яких вони перебувають.

"Також у столиці забороняється проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів на період стримування збройної агресії на сході України", - йдеться у повідомленні

Заявки на проведення масових заходів треба подавати не пізніше, ніж за 15 робочих днів до запланованої дати. Якщо для організації заходу потрібне перекриття доріг та зміна руху громадського транспорту, наприклад, для проведення спортивних подій, - то заявку необхідно подати за 45 робочих днів.

"Вона має містити дані про організатора та сам захід (форма, мета, місце проведення або маршрут, дата та час початку і закінчення). Також обов’язково вказувати організаційні питання забезпечення події", - йдеться у рішенні. Підтримали його 78 депутатів Київради.

Як повідомлялося раніше, учора, 19 грудня, у Києві з феєрверками засвітили вогники на головній ялинці країни. Прикрасили новорічну ялинку 750 іграшками та трьома кілометрами гірлянд теплих кольорів: червоний, золотий і білий. Новорічне дерево збірне, а його конструкція складається із сосен та ялиці, вирощених у лісах Житомирщини. Новорічна ялинка оточена чотирма казковими королівствами, де встановили відповідні фотозони. Для киян та гостей міста підготували концерти відомих артистів, народні гуляння й розваги, фудкорти, ярмарки. 

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація