"Втомився". У Києві від пішохідного мосту на Труханів острів відпала частина

"Втомився". У Києві від пішохідного мосту на Труханів острів відпала частина

Фото: Інформатор

Користувачі мережі уточнили, що міст просто втомився.

Удень 2 серпня в Києві обвалилася частина мосту, що сполучає правий берег і Труханів острів.

Про це повідомили користувачі мережі на сторінці "Київ Оперативний". На опублікованому відео видно, як уламки конструкції впали під опору мосту. 

"Ще один міст втомився. Цього разу не витримав Пішохідний на Труханів острів, частина бетонної конструкції обвалилася", - написали користувачі соцмережі.

Еще один мост устал На этот раз - Пешеходный мост на Труханов остров не выдержал, часть бетонной конструкции обвалилась. Что делать будем с этими мостами?

Опубликовано Киев Оперативный Пятница, 2 августа 2019 г.

Нагадаємо, 25 травня міський голова Києва Віталій Кличко урочисто відкрив новий пішохідно-велосипедний міст у столиці. Відкриття присвятили святкуванню Дня Києва. Вже наступного дня стало відомо, що на оглядовому майданчику нового пішохідно-велосипедного моста тріснуло скло.

Згодом з'ясувалося, що пошкоджене лише верхнє, захисне, покриття, а гартоване основне скло не постраждало. Міська влада пообіцяла усунути пошкодження за добу. 27 травня третє скло замінили. Поліція відкривала кримінальне провадження через пошкодження мосту.

11 липня, кияни зафіксували тріщину на пішохідному мості – пошкодження побачили на так званій "материковій" частині мосту, яка прилягає до ґрунту. Також містяни помітили, що ослабли сталеві канати, що є складовою частиною бортів мосту.

Знову тріщить: на опорі "мосту Кличка" зафіксували нову розколину

Знову тріщить: на опорі "мосту Кличка" зафіксували нову розколину

Повʼязані теми:

Наступна публікація