Невідомий повідомив про замінування.
Вранці 2 серпня у Києві невідомий повідомив про замінування декількох станцій метро.
Про це повідомила пресслужба метрополітену.
Зазначається, що не працювала частина станцій на червоній гілці метрополітену. Зачинені на "вхід/вихід" були такі станції: "Хрещатик", "Майдан Незалежності", "Театральна" та "Університет". Рух червоною лінією організовано від ст. "Академмістечко" до ст. "Вокзальна" і від ст."Арсенальна" до ст. "Лісова".
Увага!
— Kyiv Metro (@kyivmetroalerts) August 2, 2019
Ст. «Хрещатик» зачинено на вхід та вихід для пасажирів з технічних причин.
Також на вхід та вихід не працюють ст. «Університет» і «Театральна».
Рух по червоній лінії організовано від ст. «Академмістечко» до ст. «Вокзальна» і від ст.«Арсенальна», до ст.лісова«Лісова». pic.twitter.com/NJgS8isVfF
У пресслужбі метро кажуть, що станом на 11.30 рух поїздів київської підземки відновлено. Наразі станції працюють у звичайному режимі.
Увага! Рух поїздів відновлено, станції працюють у звичайному режимі.
Опубликовано КП "Київський метрополітен" Пятница, 2 августа 2019 г.
Нагадаємо, у четвер, 1 серпня, невідомий також повідомляв про замінування станції метро "Театральна". Внаслідок цього її закривали на вхід та вихід.