Зруйнований вибухом будинок у Києві знесуть - КМДА

Зруйнований вибухом будинок у Києві знесуть - КМДА

Фото: КМДА

За даними експертів, будівля перебуває в аварійному стані, тож відновлювати її недоцільно.

Зруйнований вибухом будинок на Голосіївському проспекті у Києві, швидше за все, знесуть.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

"Будинок був зведений орієнтовно у 1948 році. Згідно з висновками експертів, після вибуху він перебуває в аварійному стані. Його експлуатація неможлива, а відновлення – недоцільне", - наголосив він.

За словами Пліса, мешканці понівеченого будинку отримають тимчасове житло на час вирішення ситуації щодо забезпечення постійним.

"Станом на ранок 10 липня в гуртожиток на вул. Оболонській, 34, куди столична влада тимчасово відселила постраждалих, переміщено 24 людини із 77 зареєстрованих у будинку. Частина людей розмірковує, чи потрібно їм тимчасове житло, частина – відмовилася від нього", - додали у КМДА.

Наразі у лікарні досі перебуває 14-річний хлопчик, син загиблої жінки, та одна доросла людина, їхній стан оцінюється як середній.

Причиною вибуху у столичному будинку міг бути побутовий газу

Причиною вибуху у столичному будинку міг бути побутовий газу

Нагадаємо, 8 липня близько 13:30 у Києві на проспекті Голосіївський, 70, у під'їзді триповерхової будівлі стався вибух невідомого походження з загорянням зруйнованих дерев'яних конструкцій. Внаслідок вибуху сталося руйнування перекриття між другим і третім поверхом та покрівлі. Постраждало 6 осіб, двоє загинуло.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація