Уряд і КМДА домовилися повернути гарячу воду киянам

Уряд і КМДА домовилися повернути гарячу воду киянам

Фото: pixabay.com

Держава гарантувала виплату постачальникам послуг і ті зможуть відновити діяльність.

Гарячу воду обіцяють повернути киянам вже до кінця цього тижня. Досі ж п'ять районів столиці мали невизначені перспективи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Близько 3 тисяч будинків та десятки комунальних закладів мали всі шанси пролітувати без гарячої води аж до середини осені через зупинку газопостачання київської ТЕЦ-6. Її роботу заблокували борги держави по пільгах та субсидіях перед теплогенерувальною компанією.

Стало відомо, коли киянам ввімкнуть гарячу воду

Стало відомо, коли киянам ввімкнуть гарячу воду

Нині ж запевняють, що через тимчасову зупинку ТЕЦ жодних технічних проблем у майбутньому опалювальному сезоні не буде. Найбільше такі зобов'язання мають оцінити жителі Оболоні, Троєщини, Райдужного та Воскресенського масивів Києва. Там з кінця травня є лише холодна вода. "Сьогодні урядом було прогарантовано плату коштів по субсидіям, які сьогодні винні тепловики газопостачальним організаціям. І таким чином, я думаю, питання буде вирішено вже на цьому тижні", - заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Як уже повідомлялося, "Київтрансгаз" отримав завдання від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України підключити до мережі ТЕЦ-6 у Києві, аби відновити постачання гарячої води у кількох великих районах Києва. Про це на селекторній нараді заявив очільник міністерства Ігор Насалик.

Повʼязані теми:

Наступна публікація