У Києві збираються на третину підвищити тарифи на вивезення сміття

Дата публікації
Перегляди
977
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві збираються на третину підвищити тарифи на вивезення сміття

Фото: УНІАН

Комунальники пояснили здорожчання підвищенням ціни на паливно-мастильні матеріали та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати.

У Києві тарифи на вивезення сміття можуть зрости на третину.

Про це повідомили у прес-службі КП "Київкомунсервіс".

"КП "Київкомунсервіс" інформує, що у зв’язку з підвищенням ціни на паливно-мастильні матеріали та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, а також з метою забезпечення безперебійного та своєчасного надання послуг з вивезення побутових відходів з урахуванням операцій поводження з побутовими відходами в м. Києві, підприємством подані на затвердження у визначеному законодавством порядку нові, збільшені економічно-обґрунтовані тарифи на послуги з вивезення твердих побутових та великогабаритних відходів до Київської міської державної адміністрації", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, вивезення сміття для населення здорожчає до 99,70 грн з ПДВ за 1м3 (нині 74,45 грн), для бюджетних організацій - до 106,36 грн з ПДВ за 1м3 (79,84 грн відповідно) та для інших споживачів - до 131,63 грн з ПДВ за 1м3 (92,78 грн).

"Зауваження та пропозиції приймаються до 30 квітня 2018 року включно", - додали у "Київкомунсервісі".

Нагадаємо, раніше "Київпастранс" вніс підвищення тарифів у свій річний фінансовий план. Проїзд в наземному транспорті Києва може подорожчати до 8 гривень з 15 липня.

Наступна публікація