У Києві скасували ДПА для випускників шкіл

У Києві скасували ДПА для випускників шкіл

Фото: УНІАН

Для вступу у заклад вищої освіти проходження ЗНО все ще є обов'язковим.

У 2019-2020 навчальному році від проходження ДПА звільнили учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Про це йдеться в наказі Департаменту освіти і науки Києва № 102 від 3 червня на виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА. 

Для вступу у заклад вищої освіти проходження ЗНО все ще є обов'язковим.

Наказ підписали з метою ”збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу та запобіганню поширення на території міста Києва гострої респіраторної хвороби COVID-19”.

У ньому зазначається, що начальникам районних управлінь освіти та керівникам закладів освіти доручили завершити навчальний рік не пізніше 1 липня та поінформувати здобувачів освіти "про обов’язковість проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу до закладів вищої освіти у 2020 році”.

Раніше Кличко запропонував, аби ЗНО складали не всі учні. "Атестацію для учнів 4 та 9 класів було скасовано рішенням МОН. Ми пропонуємо, щоб випускники, які не планують в цьому році вступати до українських вишів, не складали ЗНО. Це стосується випускників закладів профтехосвіти. Ті, хто будуть вступати, будуть складати ЗНО відповідно до раніше затвердженого графіку", - сказав він.

Нагадаємо, цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 25 червня. Першим іспитом головної сесії буде математика. Далі - обов'язкова українська. Останній іспит 17 липня - це хімія. 

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація