У Києві розпочався видовищний фестиваль тату

У Києві розпочався видовищний фестиваль тату

Фото: ТСН

Малюнки на тілі цьогоріч можна зробити наосліп – безкоштовно.

У столиці стартував фестиваль татуювань, на котрому роблять тату і показують найвдаліші малюнки. Кияни просять зображувати як казкові образи, так і цілком реальних персонажів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фествиаль тату триватиме три дні. Організаторі обіцяють більше тисячі нових крутих малюнків на тілі. "У першу чергу, це мистецтво. Для майстра я – мов полотно", - вважає Костянтин, який прийшов за малюнком на свою ногу. Майстри не приховують, що процедура тривала і болісна, але інакше неможна. "Ні себе, ні друзів не шкодую", - зізнається один із творців татуювань. Поряд четверту годину мучиться Ігор заради черепа з шахами на литці, а от Володимир хоче мати на нозі фото дружини Тетяни. "Кажу, по життю ти в мене живеш на шиї, будеш знати місце", - жартує він.

У Києві стартував фестиваль тату, де можна зробити безкоштовний малюнок на тілі

У Києві стартував фестиваль тату, де можна зробити безкоштовний малюнок на тілі

Для відчайдухів є своєрідна лотерея: засовуєш руку у віконечко і чекаєш, що ж тобі там наб’ють. Майстер вибиває анонімній клієнтці повію, а на запитання, чи не буває потім претензій, зізнається, що спілкування з носіями своїх малюнків уникає. "Ми виходимо через чорних вхід, щоби вони нас не бачили", - розповів він.

Найбільше уваги на фестивалі дісталося чоловіку в кортеньких шортах та топі – у нього 481 пірсинг. 58-річний Рольф твердить, що залізяччя йому не заважає, навіть попри вставлені в пальці магніти. Перекладачка Валерія розказує про роги свого підопічного – обзаводився він ними поступово.

Як показує практика, не всі тату бувають вдалими, тому такі на фестивалі видаляють. Найчастіше клієнти хочуть позбутися помилок молодості, тату часів служби в армії або перебування в місцях позбавлення волі, просто неякісних малюнків. "Це якийсь вид кішки. Хотіла ягуара, а вийшла суміш бульдога з носорогом. І місце невдале", - пояснює Анастасія. Майстри ж нагадують, що забивати тіло потрібно з розумом, адже звести тату щонайменше вп’ятеро дорожче, та й процедура значно триваліша.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація