У Києві привселюдно утилізували головну ялинку країни

У Києві привселюдно утилізували головну ялинку країни

Фото: УНІАН

Дерево продадуть на сувеніри.

Головну ялинку України розпродадуть на сувеніри. Дерево, що місяць прикрашало різдвяне містечко на Софійській площі, сьогодні всього за півдня повністю утилізували, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Просто посеред Софійської площі – голий стовбур та купа важкої техніки. Колоду ще вчора прикрашала зірка. Гілки головної ялинки країни подрібнюють спеціальним апаратом на тріску. За процесом спостерігали Антон та Мишко. Тато спеціально привів їх подивитися, як розбирають ялинку. Діти кажуть, їм сумно. Так само сумно пану Сергію. Він – один з організаторів свята на Софійській площі. Особисто їздив по ялинку на Івано-Франківщину та потім півтора місяця стежив за тим, щоб з нею все було в порядку.

У Києві прибрали та утилізували головну ялинку країни

У Києві прибрали та утилізували головну ялинку країни

Сергій керує краном, який підігнали, аби утилізувати п’ятитонний стовбур. Всього півдня і від ялинки на Софійській площі майже нічого не залишилося. Навіть гілки вже утилізували. Але із останнім шматком стовбура виникла проблема. Кажуть, він просто вмерз в основу. Його намагаються розхитати краном, але він не піддається. Зрештою, його просто випилюють під радісні вигуки робітників.

Просто на площі стовбур ріжуть на диски. Перші дарують журналістам, інші – їх буде десь 500 – планують спочатку роздати художникам, аби відшліфували та розмалювали, а навесні – продати з аукціону. Сподіваються виторгувати 100 тисяч гривень, їх перерахують франківському лісництву. Подрібнені гілки розвезуть по столичних скверах та використають для утеплення рослин. Вже за день чи два, кажуть організатори, на площі і сліду не залишиться від свята.

Світлана із онукою Вікою засмучені. Вони лишень вчора ввечері приїхали до Києва зі Львова. Зокрема і для того, аби побачити різдвяне містечко. Але в них вже є план – приїхати наступного року.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація