У Києві п’яна мати загубила 11-річну доньку

У Києві п’яна мати загубила 11-річну доньку

У Києві п’яна мати загубила 11-річну доньку

Фото: Київ Оперативний

Поліція шукала дитину протягом восьми годин.

У Києві п’яна мати загубила малолітню дочку.

Одинадцятирічну дівчинку поліція знайшла у знайомої її матері в іншому районі столиці. На жінку складено адміністративні матеріали за невиконання батьківських обов'язків щодо виховання дітей.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Вчора, біля 21.30 до чергової частини Дарницького управління поліції надійшла інформація про зникнення малолітньої дитини. Мати дівчинки повідомила, що вони відпочивали у Парку партизанської слави та півгодини тому при невідомих обставинах зникла її донька", - йдеться у повідомленні поліції.

Негайно на пошуки дівчинки залучили працівників сектору ювенальної превенції та інших служб територіального підрозділу поліції. На місці події поліцейські встановили, що заявниця, 34-літня мешканка Київської області, приїхала з донькою до столиці провідати родичів. Дорослі під час спілкування не помітили зникнення дівчинки.

Як повідомив начальник сектору ювенальної превенції Дарницького управління поліції Олександр Міщенко, дитину знайшли протягом восьми годин пошуків.

"Вранці першого вересня ми розшукали дівчинку у Деснянському районі у жінки, з якою працює її матір. З’ясувалося, що біля 16 години під час святкування зустрічі з родичами, жінка залишила доньку на вулиці Вересневій. Дівчинка пішла в район станції метро "Харківська", де працює її матір продавчинею та зустріла там знайому жінку. Вона намагалася зв’язатися з родичами дівчинки, але на дзвінки ніхто не відповідав", - розказав Міщенко.

Правоохоронці передали дитину матері та склали на неї адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція якої передбачає сплату штрафу. Адміністративні матеріали направлено до суду для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, у Києві зникла літня жінка, яка має проблеми з пам'яттю.

Повʼязані теми:

Наступна публікація