У Києві невідомий облив зеленкою суддю з Харківщини

У Києві невідомий облив зеленкою суддю з Харківщини

У Києві невідомий облив зеленкою суддю з Харківщини

Фото: Головне управління Національної поліції у місті Києві

Зловмисник втік після нападу на чоловіка.

У Києві на вулиці Генерала Шаповала біля Вищої кваліфікаційної комісії суддів України невідомий напав на суддю господарського суду Харківської області Усатого Віталія Олександровича, і облив його зеленкою.

Про це повідомили у відділі комунікації столичної поліції.

Як зазначається, інцидент стався близько 9-ї години, коли чоловік вийшов із автомобіля.

За словами судді, до нього підійшов невідомий у капюшоні, бризнув зеленкою і втік. Також він запевнив, що останнім часом конфліктів у нього ні з ким не виникало.

"Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішуче засуджує подібні ганебні прояви насильства і послідовно продовжує здійснювати всі процедури в рамках проведення судової реформи", - наголосили у прес-службі ВККСУ.

Також у комісії уточнили, що Усатов мав взяти участь у процедурі кваліфікаційного оцінювання.

Біля Комісії вчинено напад на суддю! Сьогодні, 19 березня 2019 року, біля Вищої кваліфікаційної комісії суддів України...

Опубликовано Вища кваліфікаційна комісія суддів України Вторник, 19 марта 2019 г.

Наразі правоохоронці переглядають записи з камер відеонагляду та проводять заходи для розшуку зловмисника. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

Нагадаємо, раніше у Рівному невідомі обстріляли маєток голови міського суду Петра Денисюка - стріляли з двору сусідки, коли суддя був удома.

Повʼязані теми:

Наступна публікація