У Києві на Великдень введуть додаткові обмеження

У Києві на Великдень введуть додаткові обмеження

Фото: УНІАН

Перелік заборон оприлюднять напередодні Великодня.

У Києві, який щонайменше до 30 квітня перебуває у "червоній" зоні, на період великодніх свят буде запроваджено додаткові карантинні обмеження. Українська столиця введе додаткові заходи, аби попередити інфекційний вибух.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко 16 квітня.

"У нас попереду великодні свята. І ми вже готуємо додаткові протиепідеміологічні заходи та норми, аби після свят не сталося інфекційного вибуху.  Ці правила розробляє комісія з надзвичайних ситуацій міста. І до Великодня ми їх оприлюднимо", - повідомив Кличко.

Міський голова уточнив, що завдяки локдауну в столиці вдалося дещо стабілізувати ситуацію з коронавірусом. Але через те, що вона залишається складною, дію карантину подовжили до 30 квітня.

"Чи послаблять обмеження після цієї дати -  багато в чому залежить від самих киян. Від того, наскільки вони свідомі і дбають про своє здоров’я. Наскільки дотримуються простих, але таких важливих правил. На жаль, не всі це розуміють", - пояснив Кличко. 

Нагадаємо, голова МОЗ Максим Степанов повідомив, що нових обмежень на великодні та травневі свята в Україні запроваджувати не планують. На цей період буде продовжувати діяти адаптивний карантин.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: Київ лишається на жорсткому локдауні ще принаймні до 30 квітня

Новини України: Київ лишається на жорсткому локдауні ще принаймні до 30 квітня
Наступна публікація