У Києві від сьогодні дозволили продавати каву

У Києві від сьогодні дозволили продавати каву

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Споживання їжі та напоїв на місці продажу забороняється.

У Києві від 5 травня після запровадженого карантину може відновитися продаж фастфуду у МАФах та робота кав’ярень "з собою", з умовою дотримання протиепідемічних вимог. Їх затвердила влада столиці 4 травня.

Про це інформують у КМДА.

Згідно з документом, продаж їжі швидкого приготування і напоїв має відбуватися винятково через спеціально обладнане віконце видачі і замовлення можуть здійснюватися виключно "на винесення". Наголошується, що споживання їжі та напоїв на місці продажу заборонене.

Адміністрація МАФів зобов’язана встановити дозатори з антисептиками, а також забезпечити клієнтів одноразовими серветками та рукавичками. Крім того, у кіосках мають дотримуватися маскового режиму, щоденно перевіряти температуру персоналу, забезпечити дотримання безпечної дистанції, організувати збирання використаних засобів індивідуального захисту та їхню утилізацію.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація