Мапа зараженого коронавірусом Києва станом на 4 травня: Дарницький район б’є рекорди

Мапа зараженого коронавірусом Києва станом на 4 травня: Дарницький район б’є рекорди

Фото: УНІАН

Лідером із захворюваності серед столичних районів залишається Печерський.

У Києві за минулу добу зафіксували ще 24 випадки інфікування коронавірусом, з них 5 - у Дарницькому районі.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

"Останнім часом рекорди з кількості хворих б’є Дарницький район. Там вже 256 хворих. І він вийшов уже на друге місце після Печерського району, де захворіли 333 особи", - розповів він.

За словами Кличка, причиною є те, що у Дарницькому районі менше дотримуються правил безпеки.

"Дарницький район - густонаселений. Багато людей перебувають у різних місцях", - додав столичний очільник.

Зазначимо, лабораторно підтверджені випадки за добу:

  • Печерський +4
  • Шевченкiвський +1
  • Солом’янський +1
  • Дніпровський +3
  • Святошинський +3
  • Деснянський +4
  • Подільський +1
  • Голосіївський +0
  • Оболонський +2
  • Дарницький +5
Фото: КМДА

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація