У Києві Центри адмінпослуг почали приймати ДІЯ-паспорти

У Києві Центри адмінпослуг почали приймати ДІЯ-паспорти

Фото: КМДА

Послуга від 25 серпня доступна в усіх 14 ЦНАПах міста – включно із трьома філіями.

Відсьогодні ЦНАПи міста приймають документи громадян не лише в паперовому, а й в цифровому вигляді – через застосунок "Дія".

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

"Це додаткова зручність для користувачів смартфонів, яким не треба нести з собою в ЦНАП ID-картку, закордонний паспорт, права чи ідентифікаційний код. Завантажуєте застосунок "Дія", скануєте спеціальний QR-код, який вам показує співробітник ЦНАПу і ваші документи верифіковано. Документ автоматично потрапляє на пошту ЦНАПу", – пояснив Костянтин Усов.

За його словами, ця послуга від 25 серпня доступна в усіх 14 ЦНАПах міста – включно із трьома філіями.

"Київ найшвидше адаптується до інновацій, лишаючись лідером у запровадженні адміністративних послуг, які потім імплементуються на всю Україну. Ми розвиваємо усі свої сервіси в режимі реального часу разом із вами", – зазначив заступник голови КМДА і запропонував надсилати відгуки про якість застосування "Дії" у ЦНАПі в чат-бот свого Telegram-каналу.

Зазначимо, що Центри надання адміністративних послуг міста Києва відновили приймання заявників без попереднього запису, але залишили водночас можливість запису до електронної черги.

Нагадаємо, відкрити малий бізнес стане ще простіше: українці зможуть реєструвати кафе, магазини, салони краси на порталі "Дія" завдяки послугам "е-Підприємець".

Повʼязані теми:

Наступна публікація