Що буде з ошуканими вкладниками "Аркади": у Кличка підготували план

Що буде з ошуканими вкладниками "Аркади": у Кличка підготували план

Фото: ArkadaNedobudovi/Facebook

У КМДА підготували проєкт Меморандуму, який передбачає покроковий план з вирішення проблем ошуканих вкладників "Аркади".

Київська міська  державна адміністрація підготувала проєкт Меморандуму, де визначено план вирішення проблем ошуканих вкладників "Аркади".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

"Ми підготували проєкт Меморандуму, який КМДА напрацювала за участю представників інвесторів "Аркади" та компанії, що взялася добудувати оселі ошуканих вкладників (ТОВ "Столиця груп") і вже відправили документ усім зацікавленим сторонам, що теж мають його підписати. Зокрема – МВС, Нацбанку, СБУ та Фонду гарантування вкладів", – сказав мер столиці.

Кличко наголосив, що тепер усі сторони мають ухвалити цей спільний алгоритм, аби розпочати процес реалізації домовленостей.

"Зазначу, що у Меморандумі визначено покроковий план дій. Щоб інвестори отримали житло, в будівництво якого вклали свої кошти", – зауважив мер Києва.

Нагадаємо, 25 серпня 2020 року правління Національного банку України ухвалило рішення віднести банк "Аркада" до категорії неплатоспроможних. Згодом президенту банку "Аркада" Костянтину Паливоді Шевченківський районний суд столиці обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або можливість внесення застави у понад 21 мільйон гривень. Його підозрюють у привласненні 50 мільйонів гривень. 

Раніше суд відніс банк "Аркада" до категорії "проблемних". Своїм рішенням суд задовольнив позов Фонду гарантування вкладів про арешт головного офісу "Аркада" (площею 14,1 тис. кв м) в Києві і земельної ділянки під ним (площею 0,53 га). Суд також заборонив власнику продавати ці об'єкти, а держреєстраторам — вчиняти відповідні реєстраційні дії. 

Зазначимо, 30 листопада, окрім акції під резиденцією президента України у Конча-Заспі, вкладники банку "Аркада" у черговий раз прийшли і під стіни Офісу президента на Банковій з вимогою добудувати їхні квартири. 

26 січня 2021 року вкладники банку "Аркада" вкотре вийшли на протест в урядовий квартал.

Вкладники банку "Аркада" вкотре вийшли на протест в урядовий квартал

Вкладники банку "Аркада" вкотре вийшли на протест в урядовий квартал

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація