Що ближче українцям - брутальність або сім'я? Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
564
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що ближче українцям - брутальність або сім'я?

Український ювелірний бренд Svitozar вирішив перевірити переваги сучасних українців і створив дві нові, абсолютно протилежні колекції: чоловічу Wild і сімейну Family.

"Svitozar Family" - найніжніша колекція срібних прикрас. При погляді на неї важко стримати посмішку. Вона присвячена найдорожчому, що є в житті - нашій сім'ї. У ній є все - любов, затишок і трохи казки!

Ми зробили її такою ж теплою і щирою, як стосунки між мамою і малюком. Це і дитячі прикраси, які полонять своєю безпосередністю і легкістю. І парні прикраси, які створюють особливий сенс для матері і дитини. І такі вироби, в яких можна відобразити все найпотаємніше і пам'ятне для мами і цілої родини.

Познайомитись з колекцією.

"Svitozar Wild" – повна протилежність першій, найбільш брутальна і крута чоловіча колекція браслетів, яку можна тільки уявити! Це грубо, але привабливо, це зухвало, але красиво, це просто, але стильно - одним словом, по-чоловічому. Якісна шкіра і оригінальне срібло підкреслюють справжню чоловічу сутність і заохочують бути самим собою.

Познайомитися з колекцією.

Побачити все на власні очі і взяти участь в експерименті можна вже дуже скоро - на грандіозній виставці ювелірних прикрас "Ювелір Експо" 16-19 листопада! Подія традиційно відбудеться в ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (м. Київ, вул. Салютна, 2Б).

Але це ще не все! Svitozar готує до виставки багато знижок, подарунків і приємних сюрпризів. Наприклад, на території стенду буде неймовірно мила осіння фотозона, де професійний фотограф зробить для Вас пам'ятні та креативні фото.

Крім нових колекцій, будуть також представлені прикраси-бестселери. Всі вироби якісні, оригінальні, зроблені з величезною любов'ю, натхненням і відповідальністю до ювелірної справи і традицій Svitozar. Це більше ніж срібло!

Всі подробиці на сайті: https://Svitozar.com/ru.

Дата публікації
Перегляди
564
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація