Після штовханини під парламентом затримали 11 осіб

Дата публікації
Перегляди
993
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після штовханини під парламентом затримали 11 осіб

Фото: УНІАН

Після отримання пояснень їх мають відпустити.

Внаслідок штовханини у Києві під Верховною Радою між поліцейськими та мітингувальниками було затримано 11 осіб.

Про це заявив речник Нацполіції Ярослав Тракало, - пише Укрінформ.

«Після встановлення їхніх анкетних даних, отримання пояснень та складання матеріалів їх відпустять", - сказав Тракало. Наразі вже відпустили 3 осіб.

Він додав, що, оскільки «мітингувальники чинили опір правоохоронцям, дійсно, був застосований в рамках чинного законодавства окремими робітниками поліції сльозогінний газ".

Під Верховною Радою активісти влаштують акцію на підтримку медичної реформи

Під Верховною Радою активісти влаштують акцію на підтримку медичної реформи

"Поліція вкотре наголошує, що право громадян на мирне зібрання і вільне виявлення своїх поглядів - це невід'ємне конституційне право кожної людини, до якого ми ставимося з повагою. Однак закликаємо організаторів та учасників акції повернути амуніцію  правоохоронців і висловлювати свою позицію у цивілізований спосіб, не влаштовуючи провокацій", - наголосив Тракало.

Нагадаємо, від 17 жовтня в Києві представники різних політичних сил протестують під стінами Верховної Ради за проведення політичної реформи. Урядовий квартал був перекритий правоохоронцями, між ними та демонстрантами час від часу виникали сутички.

Мітингувальники вимагають зміни виборчого законодавства, зняття депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Увечері демонстранти розійшлися, але біля Верховної Ради залишилися намети з "оргкомітетом" мітингу.

Організатори мітингу заявляють, що їхня акція була результативною і закликають своїх прибічників продовжити її у четвер, 19 жовтня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
993
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація